Operator utilaj rebobinare folie
Cortex Ltd
Constanta, Romania
6 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Firma PRODUCTIE AMBALAJE din Constanta cu activitate neintrerupta din anul 1995 angajeaza :

  • barbat pt. calificare OPERATOR pe utilaj rebobinat folie, utilaj termosudat si debitat pungi din plastic.
  • Fara probleme de sanatate !!!

    Pentru detalii sunati : 0745 656 282

    Cerinte

    Abilitati tehnice, dorinta reala de a munci, fara consum bauturi alcoolice in timpul serviciului (8 ore zilnic, Luni-Vineri, 08,00-16,00)

    Oferta (bonusuri, beneficii)

    Abonament transport domiciliu-firma

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite