INGINER PROIECTANT
Emon Electric
Campina ,Romania
3 zile în urmă
source : wowjob

RESPONSABILITATI :

  • 1. Proiectare instalatii interioare pentru alimentare cu apa rece / calda; ventialtie, gaze;
  • 2. Proiectare instalatii interioare pentru canalizare;
  • 3. Proiectare instalatii colectare apa pluviale;
  • 4. Proiectare instalatii exterioare pentru alimentare cu apa;
  • 5. Proiectare instalatii exterioare pentru canalizare;
  • 6. Proiectare instalatii exterioare colectare ape pluviale;
  • 7. Proiectare instalatii de stins incendiu;
  • 8. Realizare proiectul tehnic pentru toate fazele : S.F., D.T.A.C., P.T., D.E.;
  • 9. Sa respecte prevederile legislatiei in vigoare;
  • 10. Sa solicite alocarea resurselor necesare pentru efectuarea lucrarilor de calitate si la termenele stabilite;
  • 11. Sa asigure respectarea procedurilor de lucru generale si specifice stabilite pentru efectuarea lucrarilor.

    CANDIDATUL IDEAL :

  • Absolvent de studii superioare (facultate tehnica, de preferat una dintre sectiile UTC);
  • Limba engleza - nivel mediu;
  • Cunostinte Autocad;
  • Spirit de echipa.
  • OFERTA

  • Pachet Salarial de incadrare motivant;
  • Diurna de deplasare;
  • Decontare integrala cheltuieli de transport;
  • Scolarizare interna si strainatate;
  • Auto la dispozitie pentru deplasari;
  • Lucru in echipa competenta cu ridicarea nivelului profesional la proiecte mari internationale;
  • Pachet de beneficii conform contractului colectiv.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite