Gestionar depozit
Neng Tcm Srl
Bucuresti, Romania
‎în urmă cu 4 ore
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • ambalarea in mod corespunzator a coletelor;
  • aranjarea produselor in depozit;
  • incarcarea si descarcarea produselor in / din masini;
  • inregistrarea in sistemul de gestiune a fluxurilor de marfa;
  • participa la diverse activitati in cadrul magazinului (curatenie, inventariere);
  • participa la receptia cantitativa a produselor care intra in magazin.
  • Cerinte

  • responsabil, comunicativ si cu spirit de echipa;
  • fara cazier;
  • cu bune cunostinte de utilizare a calculatorului si internetului;
  • fara probleme de sanatate, conditie fizica buna;
  • permis de conducere;
  • varsta maxima 45 ani;
  • cadidatul ideal trebuie sa fie de sex masculin.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • salariu atractiv + bonusuri de performanta;
  • carte de munca;
  • acordarea de concediu in limitele prevazute de lege si zile libere de sarbatorile legale;
  • program de lucru de luni - vineri, 09.00-17.30, cu pauza;
  • achizitii de produse la pret de furnizor;
  • locatie langa statia de metrou Piata Sudului.
  • Raportați această lucrare