Electrician
Adecco Romania
Bucuresti
acum 1 minut
source : Undelucram.ro

Adecco Resurse Umane angajeaza electricieni pentru o renumita companie dе mentenanta.

Esti candidatul ideal daca :

  • esti o persoana serioasa, responsabila si comunicativa
  • ai calificare de electrician rețele medie tensiune - constituie avantaj
  • iti place sa lucrezi in echipa
  • Responsabilitatile postului :

  • Interpretează corect schemele electrice, simbolurile şi legile electrice de bază;
  • Realizeaza slituri si santuri pentru montajul cablurilor
  • Montează paturile de cablu, trasee de cablu, canale si cablajul pentru instalații electrice și curenți slabi
  • Montează aparatajul terminal și efectuează conexiunile acestuia
  • Montează corpurile de iluminat
  • Efectuează conexiunile în tablourile electrice
  • Pune sub tensiune instalaţia şi utilizează aparate, tehnici şi proceduri specifice pentru verificarea funcţionării acesteia;
  • Repară sau înlocuieşte eventualele echipamente defecte, conductori, izolaţii etc. conform cerinţelor
  • Transporta uneltele si materialele la punctul de lucru
  • Respecta proiectul de instalatii electrice
  • Beneficii :

  • Program 8h - Luni-Vineri
  • Contract perioada nedeterminata
  • Salariu motivant+ tichete de masa
  • Locatie : Obor
  • Poți aplica direct prin Adecco aici

    Raportați această lucrare