Tâmplar/Montator mobilier Timișoara
DTM Group International SRL
Timisoara
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Căutăm colegi seriosi și muncitori care să completeze echipa noastră! : )

Montator mobilier - asamblare mobila si Tâmplar - producție mobilier la comandă

Care sunt cerințele noastre :

  • să fii punctual și foarte serios; pentru noi este important să știm că ne putem baza pe tine ca parte a acestei echipe;
  • să fii atent la detalii și să nu-ți faci munca de mântuială;
  • pentru noi este foarte importantă calitatea produselor pe care ajungem să le livrăm. Tocmai din acest motiv, atenția este un lucru absolut necesar;
  • să fii respectuos cu noi și clienții noștri; fiind parte din echipa noastră, tu vei fi parte și din imaginea firmei noastre.
  • experiența în domeniu constituie un avataj major, fiind un criteriu de departajare salarial.
  • Descrierea jobului

    Care vor fi atribuțiile tale :

  • în principal, pregătirea și montarea / asamblarea mobilierului în cadrul atelierului nostru;
  • livrarea și instalarea acestuia la client
  • Ce oferim în schimb :

  • un salariu sigur și stabil agreat în urma interviului care poate fi flexibil în funcție de calificarea ta la care se vor adăuga bonusuri în funcție de rezultatul final al lucrărilor efectuate;
  • o echipă faină și prietenoasă; știm că orele de lucru trebuie să fie și plăcute
  • transportul la lucrări se face cu mașina firmei
  • Dacă ai reușit să te răgăsești în ce am scris mai sus, nu ezita să ne contactezi pentru a stabili o întâlnire!

    Aplică prin eJobs sau contactează-ne direct la adresa de e-mail contact mobilado.ro unde ne poți trimite CV-ul tău sau prin numărul de telefon 0729 263 600

    Raportați această lucrare