Manipulant marfa/Gestionar depozit
Black Tech Group S.R.L.
Bucuresti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Angajam un lucrator depozit cu raspundere de gestiune cu experienta. Cautam persoana organizata, cunostinte de gestiune, activitate primara, spirit de organizare si responsabilitate.

CERINTELE :

  • Persoana serioasa, organizata, meticuloasa, sociabila, responsabila;
  • Capacitate de auto-organizare si de stabilire a prioritatilor;
  • Obiectivitate in aprecierea problemelor, in analiza situatiilor specifice activitatii pe care o desfasoara;
  • Carnet conducere cat. B;
  • Cazier Judiciar
  • RESPONSABILITATI :

  • Raspunde de pregatirea, sortarea , ambalarea , manipularea , verificarea , incarcarea si expedierea marfii;
  • Asigura ambalarii şi securizarii mărfurilor in vederea livrarii;
  • Respecta programul de livrari;
  • Participa la inventarieri;
  • Raspunde de bunurile materiale luate pe inventar propriu;
  • Indeplineste si alte sarcini incredintate de conducerea firmei;
  • Respecta secretul profesional si se ingrijeste de pastrarea documentelor cu care intra in contact
  • BENEFICII

    Oferim stabilitate si sustinem initiativele, precum si salariu motivant si la termen, mediu de lucru placut

    Raportați această lucrare