Inginer constructii civile - executie
MOZAIC VITRALII
Romania
13 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii superioare finalizate in domeniul constructiilor (civile, industriale, drumuri si poduri, hidrotehnice);
  • experienta in coordonarea echipelor de muncitori si a lucrarilor de executie - cel putin doi ani;
  • disciplinat, organizat, activ;
  • disponibilitate pentru deplasari;
  • Descrierea jobului

  • organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatea de montaj a lucrarilor din cadrul societatii;
  • monitorizeaza in permanenta activitatea echipei de montaj, pe tot parcursul unei lucrari;
  • urmareste respectarea specificatiilor din proiectul de executie si incadrarea in termenele planificate;
  • planifica timpul de executie pe activitati zilnice, sarcini si oameni, astfel incat sa se respecte termenele fixate pentru predarea lucrarii,
  • organizeaza, indruma si verifica echipa de montaj (are in vedere disciplina la locul de munca, respectarea programului de lucru, valorificarea materialelor si utilizarea corespunzatoare a instrumetelor de lucru);
  • stabileste si calculeaza necesarul de materiale in functie de suprafata de lucru;
  • verifica consumul de materiale;
  • ia masuratorile suprafetelor (dimensiuni sau sabloane);
  • verifica calitatea montajului etapa cu etapa;
  • inregistreaza sub forma de rapoarte activitatatea de montaj in cadrul fiecarei lucrari;
  • raspunde de calitatea lucrarilor in cadrul carora a fost implicat;
  • mentine permanent legatura cu proiectantii lucrarilor;
  • colaboreaza cu departamentele companiei pentru realizarea obiectivelor.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite