Tehnician Reparatii Laptopuri
DEPANERO
Bucuresti
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Esti candidatul ideal daca indeplinesti urmatoarele cerinte :

  • Experienta in reparatii laptopuri de minim un 1 an
  • Ai o atitudine pozitiva, esti atent la detalii, esti orientat catre calitatea serviciului prestat;
  • Ai foarte bune abilitati de organizare;
  • Ai capacitate de lucru in conditii de stres;
  • Ai spirit antreprenorial, flexibilitate, prestanta si credibilitate;
  • Esti eficient in toate activitatile desfasurate;
  • Ai cunostinte PC, Microsoft Office (Word, Excel, Outlook).
  • Descrierea jobului

    Responsabilitatile principale sunt :

  • Efectuarea reparatiilor si testarea post reparatie a laptopurilor sosite in service;
  • Gestionarea si solutionarea rapida a situatiilor aparute cu produsele defecte;
  • Realizarea periodica a necesarului de piese, aparaturii si consumabilelor necesare desfasurarii activitatii.
  • Raportați această lucrare