URBANIST SI ARHITECT IN SIBIU
Daedalus Proiect
Sibiu
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

In vederea colaborarii, urmatoarele sunt calitatile profesionale, personale si aspectele de formare pe care ne dorim sa le descoperim la candidati :

  • bune cunostinte de notiuni si concepte de proiectare de Urbanism respectiv Arhitectura
  • cunostintele avansate de proiectare complexa, de la faza de concept pana la cea de redactare a documentatiilor de avizare reprezinta un avantaj
  • buna cunoastere a programelor de proiectare (CAD / BIM - AUTOCAD / REVIT, Office, Corel)
  • cunostinte de legislatie in domeniu (legi, stasuri, normative)
  • seriozitate, punctualitate, spirit de echipa
  • Descrierea jobului

    Alatura-te echipei DAEDALUS PROIECT pentru a participa la proiecte complexe si provocatoare care iti vor imbogatii experienta in proiectarea de Urbanism si Arhitectura

    Veti putea avea acces la o larga paleta de proiecte de Urbanism si Arhitectura, de la PUD la PUZ si PUG pana la proiecte de Arhitectura redactate la nivel de PTh + DDE, integrarea si conlucrarea interdisciplinara la proiecte, cresterea experientei in domeniu.

    Locul de munca intr-un mediu placut, locatie usor accesibila, langa parcul Sub Arini, in Sibiu

    Pachet de salarizare ce poate fi revizuit functie de performante, posibilitatea de bonus la lucrare sau lunar; alte avantaje extra-salariale.

    In cazul relocarii din alte orase se pot asigura, prin programul guvenamental de relocare a fortei de munca compensatii financiare, de asemenea se pot discuta si analiza variante pentru rezolvarea aspectelor legate de cazare / chirie.

    Raportați această lucrare