PROGRAMATOR PHP
NETSTAIRS.RO
Bucureşti
6 zile în urmă

Angajam PROGRAMATOR PHP

CUNOSTINTE :

  • MVC design pattern
  • Framework (utilizarea cel putin 1 an a unui framework : de preferinta Codeigniter, Simfony, Zend, etc)
  • Html , CSS
  • javascript (jquery,prototype)
  • siteme de versionare : Git, SVN
  • lucrul cu metode Agile (metodologia Scrum)
  • Reprezinta un avantaj cunostinte de : - Drupal 7

    RESPONSABILITATI :

  • Intretinerea si dezvoltarea unor proiecte existente - modificari,
  • optimizari de cod, implementare de cerinte suplimentare conform

  • specificatiilor;
  • Dezvoltarea de noi proiecte conform cerintelor
  • Capabil sa lucreze in echipa si sa comenteze codul scris.
  • Beneficii :

  • Salariu competitiv în concordanță cu experiența;
  • Oportunitatea de a lucra la un produs inovator, folosit in strainatate de un numar mare de utilizatori;
  • Mediu de lucru relaxant și program flexibil, orientat spre performanță și dezvoltare profesională.

    Daca ești interesat de job-ul oferit trimite CV-ul tau. Te asteptam cu drag.

    Raportați această lucrare