Operator utilaje de colmatat si taiat beton/asfalt
Dito Group Srl
Alt Oras, Romania
3 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Vei taia si colmata : rosturi, fisuri, crapaturi in beton si asfalt , dar vei avea si alte sarcini.

Vei transporta la lucrari : oameni, tehnologie si materiale, cu autoutilitare de 3,5 tone si trailer.

Vei lucra pe diferite santiere, apropiate de casa ta.

Programul de lucru este adaptabil, specific domeniului nostru.

Cerinte

Daca esti obisnuit cu munca de santier, ai disponibilitate de deplasare si permis de conducere categoriile B+C+E te asteptam in echipa noastra.

Oferta (bonusuri, beneficii)

O meserie noua.

Un loc de munca cu viitor stabil, pe o perioada nedeterminata.

Bunastare financiara si alte beneficii.

Meseria pe care ti-o oferim iti va aduce crestere si satisfactie profesionala. Vei lucra cu utilaje de colmatat si masini de taiat performante, unice in Romania.

Nu ai nevoie de experienta sau atestat. De la noi vei invata totul despre ele dar si tehnici de lucru.

Raportați această lucrare