Responsabil logistica
Retrasib SA
Sibiu
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Daca esti o persoana atenta la detalii, proactiva, dinamica, responsabila si

cu spirit de echipa, care indeplineste si cerintele de mai jos, te asteptam cu drag in echipa noastra!

Studii in domeniul tehnic, liceu sau facultate, constituie un avantaj

Experienta de lucru in SAP sau in orice alt sistem ERP constituie un avantaj

Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu spre avansat

Cunostinte de MS Office

Bune abilitati de organizare, planificare si comunicare

Descrierea jobului

Daca doresti sa vi in echipa noastra, iata ce activitati vei desfasura :

Pregatirea materialelor pentru productie si distribuirea acestora la fiecare punctde lucru din Productie

Prioritizarea distributiei de materiale in Productie

Oferirea de suport colegilor responsabili cu receptia materialelor de la furnizoriOferirea de suport colegilor responsabili de magaziile companiei

Beneficii :

  • Un loc de munca intr-o companie multinationala, care pretuieste calitatea muncii si munca in echipa;
  • Salariu fix, completat de tichete de masa, asigurare transport, asigurare medicala si diferite prime

    Mediu de lucru profesionist, competitiv.

    Libertatea de a-ti pune in valoare ideile si creativitatea

    Training-uri interne : incursiune pe fluxul de productie si SAP

    Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere frumoase, intr-un mediu dinamic care imbina armonios creativitatea, tehnica si profesionalismul.

    Raportați această lucrare