Operator Call Center 6h/8h – Partener Orange
SC VALORIS CENTER SRL
București
6 zile în urmă
source : Infomunca

Job details - București

Job description - București

Descrierea jobuluiAlaturi de echipa noastra :

  • Iti dezvolti abilitatile de promovare si vanzare;
  • Beneficiezi de training-uri de comunicare si vanzare;
  • Contactezi clientii Orange pentru a le vinde produsele si serviciile companiei;
  • Ne motivam si evoluam impreuna. Iti oferim :
  • Program flexibil de 8h / zi sau 6h / zi, de Luni pana Vineri, in intervalul 09 : 00-21 : 00;
  • Salariu fix + bonusuri nelimitate in functie de numarul vanzarilor;
  • Training de proiect platit si training-uri de dezvoltare profesionala;
  • Abonament medical la clinica Regina Maria;
  • Acces gratuit la cartile din biblioteca Bookster;
  • Concursuri interne si activitati de echipa;
  • Punct de lucru aproape de statia de metrou;
  • Posibilitate de promovare in cadrul companiei.
  • Requirements

    Candidatul idealSuntem o echipa dinamica si in continua dezvoltare. Ne plac interactiunile cu oamenii si intotdeauna suntem in cautare de noi modalitati de a ne depasi limitele.

    Alatura-te echipei de telesales daca simti ca :

  • Atitudinea pozitiva este punctul tau forte;
  • Te caracterizeaza perseverenta si abilitatile excelente de comunicare;
  • Te regasesti in promovarea telefonica a produselor si te adaptezi oricariu portofoliu de clienti;
  • Iti doresti ca pe langa veniturile fixe, sa cresti prin bonusuri de performanta.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite