Receptioner Marfa - Auchan Crangasi
Auchan Romania
BUCURESTI
6 zile în urmă

Responsabilități

Descrierea jobuluiEfectueaza controlul cantitativ si calitativ al marfurilor si ambalajelor livrate si returnateDupa validarea receptiei, transfera marfa de pe platforma de livrare in rezerva de marfaAsigura buna stare a platformei de receptie si a echipamentelor Beneficii : Pachet salarial atractivFormare internaMediu de lucru placutContract de munca pe perioada nedeterminata, 8h / zi

Profilul candidatului

Candidatul idealStudii mediiDetine permis de moto-stivuitorist (constituie un avantaj, dar se poate califica si intern)Experienta profesionala constituie un avantaj

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite