Manipulant marfuri
SANO VITA
Râmnicu Vâlcea
2 zile în urmă
source : Infomunca
  • Romania
  • Societatea comercială Sano Vita S.R.L. angajează Manipulant mărfuri în industria alimentară.Locul de muncă se află în localitatea Păușești Măglași, județul Vâlcea.

    Responsabilități : Printre responsabilități se regăsesc următoarele :

  • Așezarea palaților cu marfă pe locurile din depozit conform alocării în sistem și indicațiilor primite;
  • Manipularea paleților din locul de depozitare în zona de livrare;
  • Realizarea reaprovizionării zonei de piking;
  • Desfășurarea activității astfel încât să vă situați în mod constant la nivelul de productivitate stabilit și sub nivelul stabilit privind erorile;
  • Înștiințarea superiorului asupra problemelor pe care le constatați în depozit;
  • Întreținerea în stare buna de funcționare a utilajul care v-a fost încredințat;
  • Răspundeți de modul de aranjare a marfurilor în depozit și de păstrarea ordinii și curațeniei în zona de lucru;
  • Executarea transportului intern (incarcarea / descarcarea materiilor finite în depozit din mijloacele de transport). Vă invităm sa ne contactati prin intermediul site-ului companiei Sano Vita S.R.L.
  • Cerințe post :

  • Liceu sau școală profesională;
  • Cunoașterea instrucțiunilor privind manipularea manuală a mărfurilor etc.;
  • Seriozitate;
  • Spirit de echipă;
  • Disponibilitatea de a lucra în ture.Beneficii : Salariu atractiv + tichete de masă; Bonus în funcție de performanțe; Decontare parțială transport;
  • Posibilitate de promovare; Training la locul de muncă; Contract de muncă pe perioadă nedeterminată; Program de lucru : 8 ore / zi, în schimburi.

    Raportați această lucrare