Architekt systemowy
ITFS
Cluj-Napoca, Romania
3 zile în urmă
source : Just Join IT

Java (advanced)

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.

W tym procesie rekrutacyjnym poszukujemy Architekta Systemowego.

Charakterystyka oferty :

  • Miejsce pracy : 100% zdalnie
  • Start : ASAP
  • Forma współpracy : B2B z ITFS - długofalowa współpraca,
  • Wymiar czasu pracy : full-time lub part-time
  • Wynagrodzenie : 150-200 zł netto + VAT / h - w zależności od doświadczenia
  • Zadania :

  • Projektowanie architektury rozwiązań IT optymalnie wspierających realizację potrzeb biznesowych;
  • Wsparcie w eksperckim szacowaniu pracochłonności i kosztów zaprojektowanych rozwiązań, czasu realizacji projektu oraz stack'u;
  • Współpraca z zespołami developerskimi odpowiadającymi za poszczególne systemy stanowiące całość rozwiązania;
  • Dokumentowanie architektury systemów;
  • Utrzymanie zgodności rozwiązań ze standardami firmowymi, tworzenie dobrych praktyk oraz ich implementacja w zespołach developerskich;
  • Konsultowanie rozwiązań z grupą architektów i administratorami;
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie projektu architektonicznego.
  • Wymagania :

  • 3-letnie doświadczenie w pracy jako architekt systemowy,
  • Doświadczenie związane z projektowaniem i wdrażaniem złożonych systemów IT;
  • Umiejętność zbierania wymagań niefunkcjonalnych i zgrubnego szacowania projektów
  • Doświadczenie w projektach realizowanych metodą zwinną oraz w opracowywaniu planów i road mapy rozwoju systemów informatycznych dla obszarów biznesowych
  • Umiejętność wsparcia developerów w kreowaniu właściwej architektury aplikacyjnej (Java, legacy : PowerBuilder) i rozwiązań developerskich
  • Stack Technologiczny :

  • Architektura : microservices, modular monolith;
  • Java / Spring;
  • Net / C#;
  • Systemy kolejkowe;
  • Docker / Kubernetes;
  • GRPC;
  • Service Discovery;
  • Mile widziane znajomość zagadnień frontendowych (Vue).
  • Raportați această lucrare