Operator recepție marfă
SC FORSTPAN SRL
Reghin
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Dacă ești :

  • O persoană serioasă și responsabilă
  • Cu spirit analitic, abilități de comunicare, organizare și prioritizare
  • Ai o atitudine pozitivă și îți place să fii activ (ă)
  • Ai studii medii sau superioare
  • Cunoștințe MS Office și lejeritate în folosirea / învățarea lucrurilor tehnice
  • Carnet categ B și mașină personală precum și disponibilitatea de a o utiliza în interes de serviciu (cu decont combustibil)
  • Cunoștințe de engleză la nivel mediu
  • Poate ai și experiență anterioară în logistică / distribuție sau contabilitate primară / gestiune (constituie un avantaj)
  • Atunci te vrem în echipa noastră! Trimite-ne CV-ul și hai să vedem cum putem începe o colaborare!

    Descrierea jobului

    Responsabilitățile postului :

  • Recepționare transporturi de marfă la punctul de lucru (4-5 transporturi / zi) luni - vineri, ocazional sâmbătă
  • Verificarea și preluarea documentelor de însoțire pentru marfa recepționată
  • Înregistrarea, la timp, în softul propriu, a mărfii recepționate
  • Menținerea unei bune comunicări și relaționări cu departamentele de interacțiune directă : contabilitate, vânzări, logistică, precum și cu partenerii externi
  • Realizarea și transmiterea zilnică și săptămânală a situațiilor și rapoartelor zilnice de activitate solicitate de management
  • Beneficii :

  • Job part-Time cu încărcare variabilă în durată cumulată de 4h / zi
  • Disponibilitate necesară (on call) de luni vineri, în intervalul 14.00-22.00, ocazional sâmbătă (10.00-15.00)
  • Salariu corelat cu activitatea și acuratețea datelor prelucrate
  • Decont combustibil
  • Formare și mentorare
  • Telefon și laptop / device de înregistrare a datelor de serviciu
  • Raportați această lucrare