Director magazin
Altex
Braşov, Romania
‎‎în urmă cu 1 oră
source : MyNextJob

Responsabilitati

  • Sa detina studii superioare de profil, cursuri / certificari de Management;
  • Sa detina experienta de minimum 1 an de zile in coordonarea unei echipe de vanzari;
  • Sa detina experienta profesionala in retail de minimum 3 ani;
  • Sa propui planuri de dezvoltare a magazinului;
  • Sa intocmesti rapoarte de vanzari;
  • Sa reprezinti magazinul in relatia cu tertii si autoritatile.
  • Beneficii

  • Cultura organizationala orientata catre schimbare si inovatie;
  • Sistem de dezvoltare profesionala prin implementarea unui assesment center;
  • Multiple posibilitati de promovare si avansare in cariera;
  • Flexibilitatea alegerii locului de munca, avand o retea nationala de magazine.
  • Raportați această lucrare