Manager Expansiune EasyBox
DELIVERY SOLUTIONS S.A
Bucuresti
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Daca veti raspunde cu "Da" la urmatoarele intrebari, sunteti persoana pe care o cautam!

  • Va place sa identificati si sa dezvoltati spatii comerciale?
  • Va este la indemana sa mentineti legatura cu furnizori si dezvoltatori?
  • Ati mai lucrat ca manager expansiune sau property developer?
  • Ati dezvoltat retele de magazine / lockere / spatii destinate comertului?
  • Sunteti disponibil / a pentru deplasari in interes de serviciu?
  • Detineti permis de conducere?
  • Descrierea jobului

  • Cauta si identifica spatiile oportune amplasarii lockerelor (EasyBox-urilor);
  • Gestioneaza relatia cu furnizorii si dezvoltatorii;
  • Efectueaza analize geografice, in vederea stabilirii spatiilor convenabile pentru extinderea retelei de lockere;
  • Coordoneaza echipa de montatori / asamblori;
  • Evidentiaza avantajele si dezavantajele montarii lockerelor in anumite spatii;
  • Efectueaza periodic deplasari in interes de serviciu;
  • Propune idei / solutii pentru imbunatatirea activitatilor zilnice.
  • Raportați această lucrare