Tehnician Service Pompe
Adecco
Cluj, Cluj-Napoca, Romania
3 zile în urmă

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru clientul sau, o companie austriaca furnizoare de servicii pentru constructori, un Inginer / Tehnician Service in Cluj Napoca.

Candidatul ideal

  • studii tehnice (mecanică, electromecanică)
  • experiență în activități de reparații, întreținere
  • cunoştințe de lăcătuşerie, sudură, mecanică hidraulică, circuite electrice
  • cunoştințe de operare pe calculator (MS Office)
  • disponibilitate pentru deplasări frecvente în zona alocată
  • disponibilitate pentru a efectua reparații pe teren
  • orientare către client
  • Descrierea jobului

  • efectuează lucrări de reparații şi întreținere pompe
  • efectuează punerea în funcțiune a pompelor şi instruieşte utilizatorii acestora
  • întocmeşte documentele specifice : comenzi de reparații, necesar de piese, rapoarte de reparații, procese verbale de recepție, predare primire
  • Se ofera :

  • pachet salarial atractiv
  • mediu plăcut de lucru
  • echipamente moderne pentru desfăşurarea activității
  • Aplică