Medic specialist in reteaua REGINA MARIA
Centrul Medical Unirea
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Regina Maria isi extinde echipa de medici specialisti pe urmatoarele specialitati medicale :

  • Medic epidemiolog pentru departamentul de Calitate.
  • ATI;
  • Cardiologie;
  • Medicina Interna;
  • ORL;
  • Medicina de familie;
  • Medicina de urgenta;
  • Reumatologie;
  • Dermatologie;
  • Gastroenterologie.
  • Descrierea jobului

  • Efectueaza examenul clinic;
  • Recomanda investigatii medicale;
  • Prescrie tratamente;
  • Completeaza documentatia legata de examinarea pacientului;
  • Intocmeste situatii medicale;
  • Efectueaza consultatii de specialitate;
  • Respecta confidentialitatea actului medical;
  • Respecta intimitatea fiecarui pacient.
  • Raportați această lucrare