Inspector calitate
SC ELMAS S.R.L
Brasov
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • minimum 2 ani experienta in inspectia si CTC;
  • studii tehnice;
  • cunostinte de desen tehnic si tehnici de masurare dimensionala si standardele aferente;
  • limba engleza - nivel mediu;
  • bune cunostinte de operare calculator : Word, Excel,SAP ( avantaj);
  • putere de concentrare si atentie la detalii;
  • bune abilitati de comunicare.
  • Responsabilitati :

  • efectuarea verificarilor si incercarilor tehnice ale produselor pe flux in timpul fabricatiei cat si la finalizarea lucrarilor de executie;
  • inspecteaza / verifica daca produsele executate in cadrul atelierului de productie sunt in conformitate cu cerintele tehnice si standardele aplicabile.
  • Beneficii :

    Salariu competitiv, mediu de lucru modern, placut, dinamic, profesionist.

  • Program de lucru 08 : 00 16 : 30 L-V.
  • Raportați această lucrare