Mining / Crusher Supervisor
HR TIME
Caransebes
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Absolvent de liceu cu profil tehnic (in domeniul mecanic, minier);
  • Minim 3-5 ani experienta de lucru in sectorul minier sau similar, inclusiv cu activitate de supervizare;
  • Cunoasterea la nivel conversational a limbii engleze;
  • Disponibilitate de relocare in zona Caransebes / Jud. Caras Severin.
  • Descrierea jobului

    Activitati principale :

  • Operarea instalatiei de concasare a marmurei, pe baza instructiunilor specifice;
  • Controlul modului de operare a motorului, a dispozitivelor portabile de dozare a materialelor, concasorului si chiar a celor de alimentare a instalatiei;
  • Pastrarea unei evidente a activitatii pe masini in schimburi;
  • Respectarea măsurilor și instrucțiunilor prescrise privind securitatea și sănătatea la locul de muncă, precum și măsurile de protecție a mediului;
  • Pastrarea curateniei la locul de munca;
  • Asigurarea respectarii codului de consuita, a politicilor si procedurilor interne.
  • Beneficii :

  • posibilitatea de a lucra intr-o companie lider mondial in domeniul sau de activitate;
  • salariu si conditii motivante;
  • angajare cu contract de munca;
  • tichete de masa, prime cu diverse ocazii, prima anuala;
  • se asigura relocare.
  • Raportați această lucrare