Operator Back 0ffice/ Call Center
CALL RISE
Iasi
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerinte :

  • vorbitor de limba italina la nivel avansat;
  • cunostinte de baza operare PC;
  • disponibilitate de lucru conform program flexibil;
  • responsabilitate si adaptabilitate la situatii noi, gasirea de solutii inovative ;
  • punctualitate, spirit de echipa, atitudine pozitiva, orientare catre client, persoana empatica si creative;
  • Responsabilitati :

  • Să contactezi telefonic diverși clienți, fie că sunt persoane fizice, fie companii;
  • Să promovezi produsele companiei și să convingi potențiali clienți să achiziționeze un serviciu sau un produs;
  • Să oferi informațiile necesare despre produsele și serviciile companiei;
  • Să răspunzi la întrebările clienților;
  • Să obții informații informațiile necesare despre clienții noi;
  • Să revii către clienții ca să obții informații despre nivelul de satisfacție în legătură cu anumite produse sau servicii;
  • Să înregistrezi și să completezi rapoarte despre apelurile telefonice, comenzi sau interacțiunile cu clienții.
  • Să rezolvi solicitările clienților, atât la telefon, cât și pe mail;
  • Să oferi asistență în acord cu condițiile și procedura companiei;
  • Să cauți informațiile necesare în funcție de fiecare situație folosind resursele puse la dispoziție de companie;
  • Să oferi suport tehnic;
  • Să identifici problemele semnalate de clienți și să îi oferi sprijin pentru rezolvarea lor;
  • Să completezi și să actualizezi permanent baza de date cu problemele
  • Beneficii :

  • contract de munca pe perioada nedeterminata cu salariu motivational;
  • oportunitati de dezvoltare personala si profesionala;
  • tichete de masa;
  • asigurare medicala private full Premium 1.000.000 Euro;
  • Bonusuri in functie de performante;
  • Training specializat;
  • Raportați această lucrare