MANICHIURISTA
NL Enterprise Management Group SRL
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Daca esti pasionata de frumos si iti place lucrul in detaliu, esti comunicativa, sociabila si vesela atunci te asteptam sa te alaturi echipei noastre de profesionisti.

Descrierea jobului

Angajam manichiurista pentru :

  • manichiura clasica
  • manichiura semipermanenta
  • unghii tehnice
  • Program de lucru 15 zile / luna , 2 zile cu 2 zile.

    Orar de functionare 09;00 - 22;00 ( se poate schimba in functie de centrul comercial)

    Contract de munca, pachet salarial motivant format din salariu fix + procent incasari .

    Zona cu flux de populatie ridicat.

    Posibilitatea de formare rapida a clientilor.

    Accesibilitatea rapida la mijloace de transport in comun.

    Participarea la cursuri de perfectionare.

    Te asteptam sa lucrezi intr-un mediu prietenos unde poti sa iti pui in valoare cunostintele, creativitatea si simtul pentru frumos.

    Raportați această lucrare