SOFER DISTRIBUITOR - BH, IS
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA
Oradea
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii medii finalizate;
  • experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara;
  • lucrul intr-o firma de distributie reprezinta avantaj;
  • posesor carnet conducere categoria B, minim 3 ani;
  • 2 posturi disponibile : Oradea si Iasi;
  • domiciliu stabil in Oradea sau Iasi, dupa caz.
  • fara incidente in trafic;
  • stabilitate la locul / locurile de munca anterioare;
  • cunostinte operare PC (mail -trimitere atasamente / salvari / descarcari), SMARTPHONE(se opereaza incasari)
  • Descrierea jobului

  • Incarcare / descarcare auto;
  • Transporta marfa in baza documentelor de insotire;
  • Livreaza comenzile conform programului de distributie;
  • Efectueaza incasarea dupa programarea de incasari
  • Raportați această lucrare