Operator depozit
ALTIUS SRL
Romania
19 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Studii medii finalizate.

Ești o persoana energică, cu simț practic și atenție distributivă.

Ești îndemânatic și ai rezistență la efort fizic susținut.

Îți place să lucrezi în echipă.

Cunoștințe minime de prelucrare electronică a datelor cu scanner.

Experiența anterioară într-un post similar reprezintă un avantaj.

Atestat ISCIR de stivuitorist si carnet de conducere categoria B, pot constitui si ele un avantaj.

Descrierea jobului

Asiguri descărcarea și încărcarea mărfurilor.

Verifici și recepționezi mărfurile pe baza documentelor de livrare.

Repartizezi și ordonezi mărfurile în spațiile special alocate.

Colectezi mărfurile repartizate pentru livrare și le așezi în cutii.

Menții ordinea și curățenia în spațiul de lucru.

Participi la inventarierea mărfurilor din gestiune.

Beneficii : Transport asigurat,.

Tichete de masă .

Participare la traininguri interne.

Atmosferă placută, într-o echipă pasionată și entuziastă