Angajam infirmiera la rezidenta pentru varstnici
Lajumate
Sanpaul, Mures
4 zile în urmă

Rezidenta pentru Vârstnici Valea Izvoarelor angajează :

Ingrijitoare Persoane Vârstnice

Responsabilități :

  • efectuează activitătile de îngrijire la rezidentii alocați;
  • Cerințe :

  • punctualitate, seriozitate, capacitatea de a lucra în echipă;
  • persoană harnică, ordonată și responsabilă;
  • prezintă avantaj absolvirea unuia dintre cursurile : ingrijire bolnavi la domiciliu, infirmieră, asistent medical;
  • atitudine prietenoasă, optimistă, orientată spre clienți.
  • Se oferă :

  • contract de muncă pe termen lung;
  • salariu competitiv;
  • mediu de lucru modern în care se răsplătește performanța;
  • masa de prânz in cadrul Rezidentei;
  • transport gratuit asigurat cu microbuzul Rezidenței, dus-intors, din Tîrgu Mureș și Iernut.
  • Locație : Rezidența Valea Izvoarelor, sat Valea Izvoarelor, comuna Sânpaul, jud. Mures.

    Pentru informații : telefon 0722 185 214 Anca Ursu, e-mail hr valeaizvoarelor.com sau pe profilul de facebook.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite