Personal pentru abator in Marea Britanie
Gathering For Jobs Srl
Romania, Romania
1 zi în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Urgent! recrutam muncitori calificati si necalificati pentru

Abator in diverse locatii in Marea Britanie.!!!

SALARIU 8.21 LIRE BRUT / ORA

SE PLATESTE DE DOUA ORI PE LUNA ( DIN DOUA IN DOUA SAPTAMANI)

PERIOADA CONTRACTULUI NEDETERMINATA

Se asigura cazare contracost 53 LIRE (fara utilitati) / pe saptamana

SE asigura transport de la locul de munca la cazare contracost 4 LIRE (pe zi)

SE accepta si cupluri

NU SE PERCEPE COMISION

NU SE CER CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA.

Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la unul din numerele de telefon 0746 600 559 / 0770972040, email : office angajarioriunde.

ro / contact angajarioriunde.ro sau puteti veni la sediul firmei Str. Pacii nr 3, Bl S2, sc B, ap 3. TULCEA

Cerinte

Experienta in domeniu si cunostinte de limba engleza prezinta avantaj dar nu sunt obligatorii.