Secretara – engleza avansat
S.C. Agentia de Servicii Professional S.R.L.
Cluj Napoca
6 zile în urmă
source : Infomunca

Job details - Cluj Napoca

Job description - Cluj Napoca

Principalele responsabilitati :

  • Procesare corespondeta;
  • Colaborare cu contabilul;
  • Emitere / plata facturi;
  • Colaborarea cu partea administrativa din Italia si China;
  • Elaborare numarului de ore la final de luna;
  • Gestionarea orelor lucrate pe proiecte / oferte.
  • Cerinte :

  • Cunoasterea programelor Word si Excel;
  • Cunostinte de limba engleza, cunoastintele de limba italiana reprezinta un avantaj;
  • Persoana organizata;
  • Experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj. S.C. Agentia de Servicii Professional S.R.L. este inregistrata ca operator de date cu caracter personal.
  • Avand in vedere prevederile Regulamentului General privind Protectia Datelor Personale va rugam ca, inainte de a aplica la anuntul de angajare, sa consultati pentru informare site-

    ul nostru : professional.com.ro / gdpr /

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite