Agent Vânzări(zona Moldovei)
SMART TRAINING
Onesti
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Beneficii :

Salariu deosebit de avantajos

Mediu de lucru dinamic

Oportunități de dezvoltare profesională

Cerințe :

Obligatoriu : Experiență în vânzări de sisteme de acoperiș( învelitori, țiglă metalică, panouri)

Obligatoriu : Minim 2 ani experiență în domeniul vânzărilor

Obligatoriu : Permis de conducere categoria B

Bune abilități de negociere și comunicare cu clienții

Disponibilitate la deplasări în zona de acoperire

Responsabilități :

Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor în conformitate cu politica firmei

Menținerea și dezvoltarea rețelei de vânzări în județele Bacău, Vaslui și Vrancea

Participarea la negocieri cu clientul

Întocmirea contractelor precum și monitorizarea derulării și finalizării acestora

Identificarea de noi canale de vânzare

Participarea activă la planificarea și implementarea strategiei de vânzări

Raportați această lucrare