Coordonator logistica concesionari
TRUST MOTORS SRL
Bucuresti
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Studii medii / universitare

Experienta intr-o pozitie similara constituie avantaj

Cunostinte, abilitati specifice :

Abilitati foarte bune de comunicare verbala si scrisa

Capacitate de analiza si sinteza a informatiilor

Aptitudini excelente de planificare si organizare

Capacitate de lucru in echipa

Cunostinte, abilitati generale :

Exprimare fluenta in limba engleza sau franceza

Cunostinte avansate de operare PC (Excel, word, baze de date).

Descrierea jobului

  • Gestionarea fiselor de contractare client si a facturilor proforme pentru VN;
  • Gestionarea custodiilor in vederea asigurarii gamei de vehicule pentru expunere;
  • Gestionarea facturilor fiscale pentru VN;
  • Gestionarea documentelor de mentenanta pentru vehiculele aflate in stoc importator;
  • Gestionarea informarilor referitoare la camapniile de modernizare VN;
  • Procesarea comenzilor de transport transmise de catre reteaua de concesionari;
  • Beneficii

    Asigurare medicala privata

    Tichete de masa

    Zile suplimentare pentru concediu de odihna

    Posibilitatea de dezvoltare in cadrul companiei

    Raportați această lucrare