Agent Vanzari - E.ON
PREMIUM LINE SERVICE S. R. L
Hunedoara
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii medii finalizate (minim);
  • experianta acumulata intr-un job de comunicare / relatii publice / vanzari, reprezinta un avantaj;
  • dorinta de a interactiona cu oamenii
  • abilitati bune de comunicare;
  • putere si dorinta de munca;
  • responsabilitate, organizare si dorinta de rezultat
  • POSTUL OFERIT NU NECESITA PERMIS DE CONDUCERE !

    Descrierea jobului

  • Interactionarea directă , pentru a promova si incheia contracte de furnizare gaze naturale si energie electrica;
  • Întocmirea actelor necesare si completarea corespunzătoare a documentelor
  • Respectarea targhetului de vanzari zilnic / lunar;
  • Raportarea zilnică a activitatii catre superiorii ierarhici;
  • Munca de teren 90%
  • Ce oferim :

  • Salar fix (2500 RON ) +comision+bonusuri de performanta;
  • contract de munca 8h / zi pe perioada nedeterminata;
  • program de lucru fix ( L-V / 09 : 00-17 : 00)
  • loc de munca placut, stabil si sigur;
  • Training;
  • posibilitati reale de promovare ca leader de echipa celor care demonstreaza rezultate si abilitati necesare;
  • Oportunitatea de a lucra intr-un domeniu nou, de viitor si foarte bine platit;
  • Raportați această lucrare