Tehnician sisteme de securitate
Smart Office Solutions Srl
Pitesti, Romania
4 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • Instaleaza sisteme de securitate : sisteme de supraveghere video, sisteme de alarmare la efractie, detectie incendiu, control acces etc;
  • Realizeaza mentenanta sau reparatii la sistemele instalate;
  • Executa cablarea si montajul echipamentelor conform proiectelor;
  • Instaleaza, pune in functiune si intretine sistemele de securitate instalate;
  • Instruieste utilizatorii cu privire la functionarea si operarea sistemelor;
  • Acorda suport tehnic beneficiarilor.
  • Candidatul ideal :

  • Studii medii de preferat de profil tehnic;
  • Experienta in domeniu tehnic (cablaj structural, electric, electronica etc.);
  • Cunostinte operare PC;
  • Disponibilitate pentru munca pe teren;
  • Apt pentru munca la inaltime;
  • Permis de conducere Categoria B - Constituie un avantaj.
  • Serios, riguros, organizat, capabil se respecte termene de finalizare, disponibilitate pentru program prelungit;
  • Avantaj : experienta in domeniul instalarii de sisteme de securitate, curs tehnician pentru sisteme de detectie, supraveghere video, control acces.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Salariu motivant;
  • Posibilitate de dezvoltare personala si profesionala prin cursuri de pregatire.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite