Responsabil departament subcontractare
DANYA CEBUS ROM SRL
Voluntari
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Limba Engleza la nivel mediu avansat;
  • Organizare eficienta a activitatii;
  • Capacitate de lucru în echipă şi de concentrare, punctualitate, atitudine proactivă, putere de convingere, spirit de iniţiativă, orientare spre rezultate și atingerea obiectivelor propuse, perseverent, dornic să progreseze pe plan profesional şi personal;
  • Abilitati in studierea si intelegerea proiectelor si a planurilor pentru constructii;
  • Descrierea jobului

  • Redactarea și negocierea contractelor de subcontractare
  • Gestionarea subcontractorilor prin asigurarea unui flux adecvat de informații între mai multe departamente ale companiei și subcontractori
  • Promovarea, monitorizarea și coordonarea elementelor de acțiune necesare executării cu succes a contractelor alocate
  • Aplicarea garanțiilor și remedierilor de performanță, acolo unde este necesar, pentru a menține un nivel ridicat de performanță
  • Pregatirea situatiilor de lucru pentru subcontractori cu ajutorul Project Managerilor din fiecare proiect in parte
  • Intocmirea de rapoarte bilunare cu situatia lucrarilor si prezentarea acestora catre CEO
  • Mentinerea unei arhive la zi a contractelor si informatiilor relevante departamentului de subcontractare
  • Raportați această lucrare