Programista Java (Mid)
BMS sp. z o.o.
Cluj-Napoca, Romania
1 zi în urmă
source : Just Join IT

Java (advanced)

Od ponad 20 lat tworzymy kompleksowe i zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla banków i instytucji finansowych. Aktualnie poszukujemy Programisty Java do pracy nad nowym, tworzonym od podstaw rozwiązaniem wspierającym finansowanie handlu dla jednego z największych banków w Polsce .

Dołączając do nas będziesz mieć realny wpływ na kształt systemu . Zależy nam na jakości naszych produktów i rozumiemy, że praca jest bardziej efektywna bez konieczności ciągłego przełączania się między kontekstami.

We współpracy stawiamy na przyjazną, partnerską atmosferę. Jesteśmy otwarci na innowacje. Cenimy samodzielność, niezależność i inicjatywę oraz chęć dzielenia się wiedzą .

Wspieramy Twój rozwój zapewniając szkolenia i udział w konferencjach branżowych.

Zakres obowiązków :

  • tworzenie i utrzymywanie aplikacji opartych o technologie Java, Spring, Hibernate
  • wykonywanie code review
  • analiza kodu źródłowego w języku Java
  • pisanie testów jednostkowych
  • dbałość o wysoką jakość wytwarzanego oprogramowania
  • Oczekujemy od Ciebie :

  • dobrej umiejętności programowania w Javie
  • minimum 3-letniego doświadczenia komercyjnego
  • wykształcenia kierunkowego na uczelni technicznej
  • doświadczenia w pracy z relacyjnymi bazami danych
  • dobrej znajomości Spring, Hibernate
  • otwartości na pracę z wykorzystaniem metodyk Agile
  • chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Mile widziane :

  • znajomość innych języków z rodziny JVM
  • znajomość nowoczesnych praktyk tworzenia systemów (DDD, CQRS, Hexagonal architecture itp.)
  • znajomość Spring Cloud i doświadczenie przy tworzeniu mikroserwisów
  • doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientem
  • uczestnictwo w projektach open-source, prelekcje na konferencjach
  • Oferujemy :

  • możliwość poznania nowych technologii i nowoczesnych metodyk budowy oprogramowania
  • gwarancję rozwoju zawodowego dzięki ciągłemu strumieniowi nowych projektów
  • pracę w niewielkich zespołach pod kierownictwem doświadczonych inżynierów
  • nieformalną atmosferę w pracy w profesjonalnym zespole
  • lekcje języka angielskiego (zajęcia z native speakerem)
  • prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
  • Jesteś ciekawy / a jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

    Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się :

  • 1. telefonu z naszego zespołu HR;
  • 2. 30-minutowej rozmowy telefonicznej z naszym programistą, podczas której sprawdzimy Twoje umiejętności techniczne;
  • 3. spotkania rekrutacyjnego online lub w naszym biurze z managerem zespołu, do którego prowadzimy rekrutację;
  • 4. oferty współpracy bądź feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

    Raportați această lucrare