Instalator instalatii termice,sanitare
SC M&A CLIMA SERVICES SRL
Romania
11 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Persoana dinamica, atenta si responsabila, cu experienta elementara si aptitudini concrete in domeniul executiei instalatiilor termice si sanitare.

Capacitate foarte buna de comunicare, persoana foarte bine organizata, atitudine proactiva.

Responsabilitati :

  • Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de climatizare
  • Diagnosticarea deficienţelor de funcţionare si rezolvarea acestora
  • Intretinerea instalatiilor sanitare si termice
  • Verificari si revizii periodice instalatii sanitare si termice
  • Instaleaza, inlocuieste si repara tevile pentru apa calda, rece sau incalzire, imbinarile si garniturile acestora
  • Monteaza centrale termice si intocmeste procesele verbale
  • Monteaza obiecte sanitare, instalatii de incalzire prin pardoseala
  • Monteaza scurgerile de canalizare
  • Deplasare la sediul clientului
  • Beneficii :

  • Salariu motivant (2600lei net)
  • Contract de munca
  • Punct de lucru Bucuresti si Ilfov
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite