Muncitor necalificat spalatorie covoare Lumina, Constanta
TOMIS CLEAN EXPERTS SRL-D
Navodari
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Ne marim echipa cu oameni dornici sa faca parte dintr-o echipa, care sunt dispusi sa invete sa foloseasca echipamentele automatizate cu care se spala covoarele si sa aiba capacitatea fizica de a manipula covoare, ne dorim ca noul membru al echipei sa aiba domiciliul in Navodari sau Lumina.

Responsabilitati :

  • postul se adreseaza barbatilor datorita greutatii covoarelor manipulate
  • sa manipuleze covoarele de pe trenul de spalat in centrifuga
  • sa scoata covoarele din centrifuga si sa le intinda in camera de uscare
  • sa ajute la descarcarea si incarcarea covoarelor
  • sa ajute la infolierea covoarelor
  • Beneficii :

  • Program luni-vineri
  • Prime salariale de sarbatori
  • Ore suplimentare platite in campanii cand este cazul
  • Raportați această lucrare