Dulgher in constructii, Olanda
Simmit MPwr Ltd
Romania, Romania
‎în urmă cu 6 ore
source : BizooJobs

Descrierea postului

Simmit MPwr cauta DULGHERI in constructii, loc de munca in OLANDA

Detalii job :

  • Angajatorul va aranja un contract de munca olandez. prin care vor fi asigurate pensia, impozite si alte plati impuse de legislatia UE.
  • Angajatorul ofera haine de protectie, pantofi si tot ce este necesar pentru a munci in conditii de siguranta
  • Cerinte :

  • Sa vorbiti in engleza sau germana cel putin satisfacator, nivel B1 / B2
  • Sa detineti Permis Auto pentru deplasare pe plan local in Olanda.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Conditii contractuale

  • Salariul net este 500 euro si este o suma neta stabilita pe saptamana (cca 2.200 euro / luna)
  • Orele suplimentare peste saptamana de lucru de 40 de ore sunt platite suplimentar.
  • Nota : Angajatorul prefera sa mergeti la munca in Olanda cu autoturismul personal pentru transport de la locuinta la locul de munca si inapoi.

    In caz contrar va trebui sa inchiriati o masina in Olanda (100 euro / saptamana / 2 pers.)

  • Plata se efectueaza in fiecare saptamana, saptamana viitoare dupa saptamana lucrata
  • Cazarea este asigurata de Angajator la urmatoarele standarde :
  • Internet Wifi, - Facilitati de gatit,
  • Spalarea in locuinta sau in apropiere (spalatorie automata)
  • Propriul pat si spatiu pentru a stoca lucrurile personale cu 1 pat in camera.
  • Daca indepliniti conditiile cerute si doriyi sa munciti in Olanda, trimiteti-ne CV-ul si o copie dupa Cartea de identitate pe adresa de email .

    Inlocuiti in adresa litera W cu , ori prin WhatsApp 0735577026.

    Raportați această lucrare