Manager Relatii cu Clientii Corporate
LIBRA BANK
Iasi ,Romania
14 zile în urmă
source : wowjob

Responsabilitati

  • Promoveaza si vinde produsele bancii, oferind clientilor corporate consiliere financiara prin servicii bancare de calitate, la timp si conform nevoilor acestora;
  • Dezvolta portofoliul de clienti corporate si volumul de afaceri, in conformitate cu obiectivele sucursalei;
  • Urmareste evolutia relatiilor cu clientii din portofoliul detinut si fidelizarea acestora prin activitatea de cross selling;
  • Analizeaza si verifica actele necesare acordarii creditului, intocmeste documentatia si sustine dosarul de finantare in comitetul de credite al bancii;
  • Ofera clientilor informatii referitoare la operatiunile bancare derulate.
  • Candidatul ideal

  • Absolvent studii superioare cu profil economic;
  • Permis de conducere (B);
  • Foarte bune competente de vanzare, comunicare si persuasiune;
  • Atitudine proactiva;
  • Bune cunostinte de analiza financiara (reprezinta un plus);
  • Cunoasterea pietei si a mediului de afaceri din zona.
  • OFERTA

  • Conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare in functie de performanta ta;
  • Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate;
  • Recunoasterea rezultatelor - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator.
  • OBSERVATII

    Aplicatiile vor fi tratate confidential.

    Numai candidatii care intrunesc conditiile de selectie vor fi contactati.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite