Coordonator depozit
CONFIDENTIAL
Baia Mare
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Angajam coordonator la depozitul de materiale de constructii la sediul nostru din Baia Mare;
  • studii medii sau studii superioare;
  • experienta intr-un post similar, de preferat in sectorul materialelor de constructii;
  • abilitati de coordonare, planificare si organizare;;
  • bune abilitati de coordonare, comunicare, planificare si organizare
  • persoana serioasa, organizata, responsabila;
  • Descrierea jobului

  • coordoneaza si organizeaza activitatea depozitului si urmareste depozitarea corespunzatoare a marfurilor;
  • cunoaste bine produsele pe care le producem si comercializam;
  • ofera informatii necesare clientilor;
  • preluarea comenzilor si emiterea facturilor catre clienti;
  • Raportați această lucrare