Specialist Marketing
Edil Imobiliare
Cluj Napoca
22 zile în urmă
source : Infomunca

Job details - Cluj Napoca

Job description - Cluj Napoca

Responsabilitati principale :

  • Planificarea și implementarea planul de activitati de marketing;
  • Identificarea canalelor optime pentru creșterea vizibilității brandului companiei.
  • Participarea la evenimentele externe ale companiei
  • Oferirea de suport in crearea strategiei de marketing / vanzari, in realizarea obiectivelor si in dezvoltarea de noi oportunitati;
  • Asigurarea de suport de marketing in scopul atingerii obiectivelor de vanzari;
  • Monitorizarea evolutiei proiectelor de marketing;
  • Intocmirea de prezentari, rapoarte, analize.
  • Candidatul ideal :

  • Persoană dinamică orientată spre rezultate;
  • Studii superioare finalizate in domeniul marketing si publicitate, comunicare
  • Creativitate; capacitatea de a veni cu idei originale sau inovative şi deschidere spre oportunitati de dezvoltare
  • Excelente abilitati de comunicare scrisa si orala ; de a transmite informatii de specialitate in limbaj comun.
  • Capacitate de analiza si prelucrare a informaţiilor, de a le interpreta si a gasi solutii de optimizare a strategiei .
  • Capacitate de munca in echipa .
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite