Consultant vanzari in magazin PROGES
Podnet Consulting S.R.L.
Romania
27 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • persoana energica, harnic
  • comunicativ, orientat catre clienti
  • sociabil, capacitate de integrare in echipa
  • experienta in vanzari constituie un avantaj
  • Responsabilitati :

  • consultanta de specialitate in magazin
  • deservirea prompta si amabila a clientilor
  • mentinerea standardelor de aranjare a produselor in magazin
  • alte activitati administrative
  • Beneficii :

  • training de initiere in domeniu
  • pachet salarial motivant
  • mediu de lucru placut
  • posibilitati de dezvoltare a unei cariere
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite