Reprezentant Vânzări B2B (Cluj
Integra HR
Cluj Napoca ,Romania
8 zile în urmă
source : wowjob

Responsabilităţi :

prospectarea proactiva a pieţei şi dezvoltarea portofoliului de clienţi al companiei

promovarea unei imagini pozitive a companiei în relația cu clienții

stabilirea de contacte cu persoanele de decizie de la clienţii potenţiali

contactarea telefonica si stabilire de intalniri

identificarea nevoilor si asteptarilor potentialilor clienti si ofertarea acestora

  • negocierea şi semnarea contractelor;
  • realizarea planului de vânzări;
  • elaborarea rapoartelor periodice privind situaţia clienţilor şi a proiectelor în derulare.

    Clientul nostru este specializat în serviciile complete de închiriere a articolelor textile. La aceasta se adaugă produse pentru igiena grupurilor sanitare şi carpete lavabile.

    CANDIDATUL IDEAL :

  • experienţă anterioară în vânzări B2B 3-5 ani;
  • bune abilităţi de relaţionare şi negociere;
  • simţ organizatoric foarte bine dezvoltat;
  • persoană creativă, atentă la detalii cu spirit de convingere

    capacitate de planificare, organizare, monitorizare independentă

  • capacitate de acumulare a unor cunoştinţe noi în timp foarte scurt;
  • orientat către atingerea obiectivelor stabilite;
  • cunoştinţe practice ale pachetului MS Office

    limba Engleză nivel conversational

    OFERTA

  • salariu fix + comision din vânzări;
  • maşina de serviciu + telefon + laptop;
  • bonusuri de performanta;
  • OBSERVATII

    Dacă eşti interesat / ă de acest post şi îndeplineşti criteriile de eligibilitate, te rugăm să ne trimiti CV-ul tău pe adresa de e-

    mail specificând şi poziţia pentru care aplici.

    Ne rezervăm dreptul de a contacta doar aplicanţii care îndeplinesc criteriile de selecţie esenţiale, prezentate anterior.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite