Asistent vanzari in CCC Baneasa
SHOE EXPRESS SA
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Zâmbet și atitudine pozitivă;
  • Orientare catre client;
  • Orientare catre rezultate;
  • Bune capacitati de comunicare;
  • Studii medii;
  • Experienta similara (in magazin) constituie un avantaj;
  • Cunostintele de operare PC constituie un avantaj;
  • Descrierea jobului

    Echipa CCC cauta oameni ca tine!!!! Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica te asteptam in echipa noastra!!!

    Vino in echipa CCC si vei beneficia de :

  • salariu fix;
  • tichete de masa;
  • bonusuri;
  • target de vanzare;
  • reale posibilitati de avansare;
  • voucher de reducere la produsele din magazin.
  • Responsabilitati :

    1. Promovarea si vanzarea produselor companiei :

  • Intampina clientii la intrarea in magazin, asigura asistenta pe tot parcursul;
  • Rezolva sesizarile clientilor si se asigură că solicitările sunt rezolvate :
  • 2. Deruleaza activitatea de gestionare a magazinului pentru o buna desfasurare a activitatii de vanzare :

  • Efectueaza operatiunile legate de mercantizarea produselor si depozitarea corespunzatoare a acestora;
  • Verifica preturile produselor existente la raft.
  • 3. Completeaza documente fiscale : facturi, chitante, ordin de plata :

  • Incaseaza corect sumele aferente preturilor produselor, indiferent de metoda de plata;
  • Este responsabil de administrarea corecta si riguroasa a numerarului incasat in magazin, de corectitudinea inregistarilor si de predarea banilor;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite