Inginer productie Brasov - entry level
Sapte Spice
Romania
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate (industrie alimentara)
  • Experienta pe un post similar constituie un avantaj
  • Cunostinte operare PC : MS-Office
  • Cunostinte tehnologice, cunoasterea legislatiei in vigoare
  • Disponibilitate pentru lucru in ture (12 / 24)
  • Capacitate de organizare si planificare
  • Abilitati excelente de comunicare, lucru in echipa, gestionarea resurselor si coordonarea echipelor
  • Orientare catre rezultate, crestere si dezvoltare
  • Descrierea jobului

  • Coordoneaza si monitorizeaza procesul de productie, in vederea realizarii cantitative si calitative a productiei planificate in conformitate cu obiectivele, programul si standardele de calitate ale organizatiei
  • Coordoneaza si monitorizeaza zilnic procesul tehnologic, functionarea si reglarea utilajelor din productie
  • Organizeaza, monitorizeaza si raspunde de activitatea operatorilor din productie
  • Monitorizeaza activitatea de receptie a materiilor prime, a produselor finite si a subproduselor rezultate din macinis
  • Participa la instruirea personalului din subordine
  • Raspunde de calitatea produselor fabricate in procesul de productie
  • Urmareste incadrarea in consumurile specifice pe durata schimbului
  • Coordoneaza activitatea de igienizare conform procedurilor specifie
  • Ce iti oferim noi :

  • Pachet salarial atractiv
  • Tichete de masa
  • Bonusuri de proiecte
  • Concediu de odihna (min 21 zile - max 25 zile) in functie de vechimea totala in munca
  • Ajutoare financiare acordate pentru evenimente deosebite
  • Transport decontat pentru zonele limitrofe Brasovului (50% din valoarea abonamentului, maxim 100 ron)
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite