Consultant Cosmetice Bucuresti - zona Baneasa
SC Sensiblu SRL
Romania
9 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta anterioara intr-o pozitie care a implicat promovarea si vanzarea de produse / servicii
  • Cunostiinte despre piata produselor cosmetice
  • Abilitati de comunicare si relationare interpersonala, persuasiune
  • Prezenta agreabila
  • Disponibilitate pentru un program de lucru full-time.
  • Responsabilitati :

  • Promovarea si vanzarea produselor cosmetice din locatia in care se desfasoara activitatea
  • Identificarea nevoilor clientilor si consilierea acestora prin realizarea de recomandari individualizate
  • Realizarea de activitati administrative : aprovizionarea rafturilor, actualizarea preturilor la raft etc.
  • Se ofera oportunitati reale de invatare si dezvoltare a carierei in cadrul companiei; programe de training si coaching.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite