Reprezentant tehnic - Showroom Bucuresti
BM REAL INTERNATIONAL SRL
Romania
11 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cautam sa ne marim echipa, de aceea ne asteptam, ca tu, potentialul candidat, sa nu eziti sa ne contactezi!

Avem nevoie de o persoana proactiva, care detine cunostinte de utilizare PC medii.

Va trebui sa ne demonstrezi ca stii ,sa comunici si in acelasi timp sa ramai diplomat .

Dorim sa vedem ca esti o persoana organizata, esti responsabil in toate deciziile luate , ti le asumi si bineinteles, esti dornic sa inveti lucruri noi, lucruri pe care suntem dispusi sa ti le aratam!

Daca detii si permis de conducere categoria B, cu o experienta de minim 1-2 ani, atunci, te asteptam!

Descrierea jobului

Departament Tehnic Vopsele - Showroom Constanta :

  • Asigura materialele solicitate pentru organizarea workshop-urilor de aplicare organizate la nivel de companie ( panouri, probe de vopsea, ustensile de aplicare).
  • Receptioneaza cantitativ si calitativ marfurile intrate in gestiunea magaziei.
  • Raspunde de depozitarea probelor de vopsea in bune conditii, pentru a se evita degradarea acestora.
  • Manipuleaza si depoziteaza corespunzator marfurile, utilizand eficient spatiul de depozitare.
  • Intocmeste inventarele lunare (pentru toate produsele marfa, coloranti, etc.) si necesarul de material ce urmeaza a fi comandat.
  • Verificarea marfii din depozit, inclusiv completarea marfii pe rafturi.
  • Gestioneaza documentele specifice activitatii si asigura circuitul corect al acestora.
  • Pregateste marfurile pentru livrare si raspunde de corectitudinea livrarilor.
  • Verifica completarea obligatorie a campurilor inscrise in bonul de comanda si respectarea intocmai, in momentul pregatirii produselor.
  • Livreaza produse catre clienti atunci cand este cazul.
  • Beneficii : Salariu fix, telefon si bonusuri in functie de performante.