Reprezentant tehnic comercial
Eclisse Est SRL
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Orientare spre rezultate, initiativa, perseverenta, lucru in echipa
  • Abilitati operare PC (MS Office)
  • Disponibilitate deplasari permanente in zonele alocate (la clienti in Romania si Bulgaria)
  • Experienta minimum 2 ani in vanzarea usilor de interior, usi glisante, usi de exterior
  • Permis auto B valabil
  • Studii superioare tehnice constituie avantaj
  • Descrierea jobului

  • Promovarea si prezentarea produselor din portofoliu potentialilor clienti si celor existenti
  • Incheiere contracte cu clienti
  • Realizarea target-ului stabilit de manager
  • Rapoarte si analize de activitate
  • Salariu fix, telefon mobil, auto companie
  • Training tehnic si comercial, posibilitati promovare
  • Vor fi contactati pentru programare interviu numai candidatii care corespund cerintelor de experienta in domeniile enuntate.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite