INGINER PROGRAMATOR
DYMOTEC
Baia Mare ,Romania
22 zile în urmă
source : wowjob

Responsabilităţi :

  • Programare aplicaţii IT
  • Creare flowchart-uri pentru programe
  • Crearea de manuale scurte pentru maşinile programate
  • ÃŽnceperea proiectelor
  • Dezvoltarea departamentului de software
  • Atingerea obiectivelor prin cele mai scurte mijloace
  • Profil candidat :

  • Studii superioare in domeniu
  • Cunoaşterea programelor VisualBasic, .Net, OPC
  • Cunoaşterea softului PLC
  • Cunoaşterea Siemens S5-S7
  • Experienţa constituie un avantaj
  • Gândire logică, receptivitate la idei noi
  • Personalitate puternică, motivaţie iniţiativă şi abilitatea de a lucra pe cont propriu
  • Capabil de a lucra in condiţii de stres
  • Cunoscător al limbii engleze
  • Posibilităţi de deplasare
  • Permis de conducere
  • OBSERVATII

    Dacă sunteţi interesat de unul din joburile vacante de mai sus şi credeţi că sunteţi omul potrivit pentru noi, trimiteţi-

    ne un cv la adresa de mail davy.nuydens dymotec.ro sau pe fax la nr : 0262 - 22.24.10.

    Datele furnizate de dvs vor fi confidenţiale.

    Numai persoanele selectate vor fi chemate la interviu.

    Vă mulţumim.